برای دریافت قیمت نهایی و تخفیفات ویژه با کلیک روی دکمه ثبت درخواست فرم رو پر کن رو که کارشناسان ما باهات تماس بگیرن
ثبت درخواست

مزایای میلگرد گالوانیزه

مزایای میلگرد گالوانیزه سبب شده تا از آن به طور گسترده ای در پروژه های بزرگ همچون ساخت پل های طولانی استفاده کنند.  استفاده از میلگرد آجدار در ساخت پل سبب طولانی شدن عمر پل می شود.این میلگردر در  طول های  ۶ تا ۱۲ متر و به صورت کلاف در بازار آهن الات موجود می باشد.

در ادامه به بررسی مزایای استفاده از میلگرد آجدار در پروژهای گوناگون می پردازیم:

مشاهده ی قیمت میلگرد

مزایای میلگردگالوانیزه نسبت به میلگرد معمولی چیست؟

ایجاد پیوند قوی تر با بتن:

میلگرد گالانیزه نسبت به میلگرد های دیگرهمچون میلگرد آجدار اپوکسی، پیوند قوی تر با بتن ایجاد می کند. این پیوند محکم در نهایت  سازه ی قوی تری را ایجاد خواهد کرد.

مقاومت بالا در برابر خورندگی:

پوششی که در فرآیند تولید میلگرد گالوانیزه به کار می برند به عنوان یک مانع عمل کرده و از میلگرد در برابر خوردنگی محافظت می کند.

حفاظت کاتدیک:

حفاظت کاتدیک از دیگر مزیای این میلگرد است. سطح میلگردگالوانیزه علاوه بر انکه فلز داخلی را در برابر خوردگی مصون می کند حفاظت کاتدیک نیز به وجود می آورد.. به این معنا که لایه حفاظت فوری را در سطح فولاد ایجاد می کند.

استحکام بیشتر نسبت به فولاد: زمانی که روکش مخصوص را به فولاد اضافه میکنند سختی آن را افزایش می دهند. این سختی بیشتر از فولاد و میلگرد معمولی است.  از دیگر مزایای این میلگرد میتوان به مقاومت بالا در برابر خراشیدگی و تراشه شدن در زمان بسته بندی، حمل و نقل و دیگر اسیب های احتمالی اشاره کرد.

میلگرد ارزان قیمت:

چنانچه ضد زنگ بودن میلگرد برای مهندس طراح اهمیت بیشتری داشته باشد این میلگرد قیمت ارزانتری نسبت به پوشش های ضد زنگ دیگر دارد. به گونه ای  که آن را برای ساخت سازه های بتنی بسیار پراهمیت می دانند و در اخر استفاده از این میلگرد قیمت های نهایی را کاهش دهد.

خود ترمیم کننده:

از ویژگی های مهم میلگردهای گالوانیزه خاصیت خود ترمیم کنندگی است بدان معناکه چنانچه خسارتی به میلگرد وارد شود کمترین اثر را از خود به جای می گذراد. ای اثر می تواند تنها یک خراش کوچک و موضعی باشد.

استاندارد های ساخت میلگرد گالوانیزه:

برای ساخت میلگرد گالوانیزه از استاندارهای زیر استفاده میکنند.

ASTM A775 / A775M، CAN / CSA G164-M92، BS، DIN، JIS.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/zagrosah/domains/zagrosahan.com/public_html/wp-includes/functions.php on line 5373

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/zagrosah/domains/zagrosahan.com/public_html/wp-includes/functions.php on line 5373