برای دریافت قیمت نهایی و تخفیفات ویژه با کلیک روی دکمه ثبت درخواست فرم رو پر کن رو که کارشناسان ما باهات تماس بگیرن
ثبت درخواست

سپری چیست؟

این محصول جز پروفیل های با قائده و ارتفاع های مختلف بشمار می رود. نام دیگر سپری پروفیل t نام دارد. از کاربردهای سپری می توان به ساخت درب و پنجره، صنایع سدسازی، اتصال پل به ستون ها، متصل کردن پل به ستون ها، سقف و نماهای شیشه ای، ستون و خرپا و  سازه های فلزی اشاره کرد. سپری به دو دسته ی فابریک و پرسی تبدیل می شود. و به دو شکل تک یا دوبل در محل قرار میگیرد.

مشاهده ی قیمت نبشی

مشاهده ی قیمت ناودانی 

مشخصات کلی سپری:

شکل ظاهری سپری: سپری از لحاظ شکل ظاهر به دو دسته ی کلی مدل لبه تیز و لبه گرد تقسیم بندی می شوند.
انداره: سپری لبه تیز در اندازه ۲۰ تا ۴۰ میلی متر  و سپری لبه گرد در اندازه ۳۰ تا ۱۴۰ میلی متر  موجود می باشد. به دلیل کاربرد این محصول در ایران، اندازه های متفاوتی از سپری وجود دارد .
طول: سپری در طول های مختلفی برش داده می شود. سپری از ۶ متر تا ۱۲ متر متغیر می باشد. بر اساس کاربرد و نیاز خود میتوانید طول مشخصی از سپری را خریداری نمایید.
ضخامت: ضخامت از ۰٫۹ تا ۲٫۵ میلی متر موجود می باشد. .در اکثر سپری ها ضخامت  لبه و دیواره  با یکدیگر برابرند.

معایب سپری چیست؟

از مهمترین معایب سپری می توان به مقاومت خمشی پایین و مشکل در اتصالات به دلیل مقاومت در برابر خم شدن و سطوح مایل به سمت بال اشاره کرد.

نام گذاری سپری:

نام سپری بر اساس اندازه ی لبه مشخص می شود. به طور مثال اگر لبه سپری 100 میلی متر باشد به آن سپری شماره 10 می گویند.

به سپری های خرد شده لقمه می گویند.

تولید سپری

ابتدا  فولاد داخل کوره های مخصوص ساخت ریخته شده و پس از رسیدن  به درجه حرارت مناسب ، طول پرفیل را افزایش می دهند و تا مقطع کاهش یابد .در مراحل نهایی سپری از میان قفسه های نورد میانی و نورد پایانی عبور می شود. روش تولید به دو دسته ی تولید پرسی و تولید فابریک تقسیم می شود.

در روش تولید سپری پرسی محصول نهایی بعد از پرس و شکل دهی آماده می گردد به این صورت که  ورقی ۶ متری از وسط عرض خم شده و به  سپری تبدیل می شود.

در روش تولید سپری فابریک محصول به شکل سپری خط تولید خارج شده و دیگر نیازی به مرحله پرس و خمکاری نخواهد داشت. در

استاندارهای ساخت سپری:

استاندارهایی که برای ساخت یپری به کار می گیرند شامل موراد زیر می باشد

DIN EN 10055
DIN59051
DIN1022

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/zagrosah/domains/zagrosahan.com/public_html/wp-includes/functions.php on line 5373

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/zagrosah/domains/zagrosahan.com/public_html/wp-includes/functions.php on line 5373