قوانین و مقررات فروشگاه زاگرس آهن

کلیه کاربرانی که قصد عضویت و خریداری از سایت zagrosahan.com متعلق به فروشگاه زاگرس آهن را دارند، باید مفاد این توافق‌نامه را بطور کامل مطالعه و سپس اقدام به عضویت و خرید از سایت کنند. عضویت در سایت و یا خرید از آن دلیل بر قبول و پذیرش مفاد موافقتنامه بوده و خلاف آن به هیچ وجه پذیرفته نیست. در صورت وجود هرگونه سوال مراتب را از طريق بخش ارتباط با ما، با ما در میان بگذارید.

عضویت در سایت زاگرس آهن رایگان است و تنها اشخاص حقیقی بالای 15 سال تمام ، حق عضویت در سایت زاگرس آهن را دارند . افراد برای عضویت در سایت و خرید از آن باید در هنگام خرید و یا در حالت عادی، به قسمت ثبت نام مراجعه کنند و بعد از تکمیل فرم ثبت نام به عضویت زاگرس آهن در آیند.
کاربر باید رمز عبور و نام کاربری خود را حفظ نموده و چنانچه آن را فراموش کند، می تواند با گزینه رمز عبور خود را فراموش کرده ام رمز عبور جدید در خواست کند و همچنین کاربر باید آدرس پست الکترونیک خود را به همراه سایر اطلاعات درخواستی به طور صحیح اعلام نموده و مسئولیت ثبت اشتباه و یا خلاف واقع بر عهده شخص کاربر است .
به دلیل آنکه در برخی از موارد احراز هویت خریدار از طریق نام و نام خانوادگی ارائه شده در سایت امکان‌پذیر است، مسئولیت هرگونه مغایرت مشخصات فوق با هویت واقعی عضو بر عهده خود افراد بوده و فروشگاه هیچ‌گونه مسئولیتی نسبت به مغایرت‌های احتمالی ندارد.
کاربر عضو، پس از عضویت و اخذ رمز و کلمه عبور، حق خرید از سایت را دارد.

فرایند خرید از سایت zagrosahan.com توسط کاربر به شرح ذیل میباشد:
بازدید از کالاهای ارائه شده در سایت
پرداخت مبلغ تعیین شده به‌ یکی از روشهای ارائه شده توسط زاگرس آهن (پرداخت الکترونیکی، پرداخت کارت به کارت )
چنانچه کالای ارائه شده با اطلاعات ذکر شده در شرايط و شرح مختصر پیشنهاد مطابقت نداشته باشد، زاگرس آهن وجه واریز شده توسط کاربر را به‌صورت اعتباری برای کاربر عضو برای خریدهای آینده در حساب مجازی ویژه‌ای که برای هر عضو تعیین شده است، نگهداری می‌کند. چنانچه کاربر عضو قصد استرداد وجوه را داشته باشد، به شرط اعلام حساب خود به شرکت، ظرف مدت حداکثر ۴۸ ساعت وجوه به حساب مشارالیه واریز می‌شود. همچنین به وجوه مذکور هیچگونه سودی تعلق نمی‌گیرد.
پس از اتمام عملیات خرید، امکان انصراف از خرید به هیچ وجه برای خریدار امکان پذیر نمی باشد.
فروشگاه زاگرس آهن، اطلاعات زیر را به‌منظور آگاهی بیشتر کاربر جهت خرید ، در اختیار آنان قرار می‌دهد:
مشخصات فنی و ویژگی‌های کاربردی کالا طبق قانون.
هویت تامین‌کننده نام تجاری و نشانی وی که تحت عنوان آن به فعالیت مشغول است.
تعیین کلیه هزینه‌هایی که برای خرید کالا بر عهده مشتری است.

اختلال در سرویس اینترنت و یا هر رویدادی که باعث شود ایمیل حاوی کد خرید از شرکت به کاربر نرسد موجب از بین رفتن حق کاربر نمی‌شود. همچنین شرکت مسئولیتی در قبال خرابی‌ها و یا عدم سرویس‌دهی به دلیل اختلال در سرویس اینترنت و سایر زیرساخت های مورد نیاز ندارد.
تولید غیرقانونی- فروش و یا تجارت رسید کالا که توسط شرکت ارسال شده ممنوع است و طبق مقررات قانونی با اقدام‌کننده آن برخورد می‌شود.
چنانچه حسب مورد به جای ایمیل از طریق پیام کوتاه و یا سند کاغذی استفاده شود در این صورت اسناد کاغذی و یا پیام کوتاه به جای پست الکترونیک اثری بر حقوق و تعهدات کاربر عضو ندارد.
شرکت از کلیه اطلاعات کاربران عضو اعم از اطلاعات دریافتی و ارسالی، (Backup) تهیه نموده و از آن نگهداری می‌کند تا در صورت بروز هرگونه خطری برای یک نسخه، نسخه دیگر مصون بماند.
کاربر نباید در سایت ( تالار گفت‌وگو و یا هر قسمت دیگر) اظهاراتی (Comment ) را بگذارد و‌ یا اقدامی نماید که مبین نقض حقوق اشخاص دیگر باشد و یا عمل مجرمانه‌ای را به دنبال داشته باشد. همچنین کاربران نباید در خصوص امور مذهبی و سیاسی در این سایت اظهار نظر کنند. چنانچه هر یک از کاربران این ماده را رعایت نکنند، بلافاصله از سایت اخراج شده و چنانچه خریدی انجام داده باشند، وجه واریزی به آنان مسترد نمی شود. همچنین کاربر (عضو) حق استفاده از این سایت را برای هرگونه عمل تجاری از دست می‌دهد.